Wifina

12. duben 2014

Obsah dílu

Historie vrtulníku — Jak chovat šneky — Jungle — Nový táta nebo máma... — Módní ikona Coco Chanel — Jak se stát klavírní virtuózkou?

Části dílu

00:31
Úvod
  01:44
  Anketa
   02:23
   Technika: Historie vrtulníku
    Na jakém principu funguje vrtulník? A jak to, že se udrží ve vzduchu? Vrtule a vrtulky… kolik jich vrtulník má? Matěj to vše zjistí a ještě si zapátrá pomocí termovize…
    06:18
    Příroda: Jak chovat šneky
     Není šnek jako šnek, už jste někdy viděli afrického? A co okurkový šnek, co myslíte, existuje..? Úžasná paní chovatelka prozradí ze světa šneků spoustu zajímavostí a Verunka bude řešit oblíbenou otázku – kam s ním..?
     10:59
     Hudba: Jungle
      13:59
      Společnost: Nový táta nebo máma...
       Kdo by neměl obavy, máma a táta jsou jedni, tak jak na to? Nejen Jakubovi, ale i vám poradí zkušená psycholožka. Důležité je nebát se a zkusit k sobě najít cestu, vyjet si na výlet, zajít společně do kina a vzájemně se poznat.
       18:07
       Móda: Módní ikona Coco Chanel
        Nosíte rádi pruhované tričko? V tom případě i pro vás slavná Coco něco udělala! Módní návrhářka Coco Chanell okouzlila celý svět, jak se jí to podařilo? Zjistí naše Karinka.
        22:12
        Volný čas: Jak se stát klavírní virtuózkou?
         Terezka vyrazila za Petrem Maláskem, aby zjistila, jak se pozná talent a jestli na klavír může hrát každý. Co se dozvěděla, je zajímavé, hrát prý může každý a… na zbytek se podívejte:o)
         26:26
         Závěr
          Přehrát celé video
          Stopáž29 minut
          Další díl
          19. duben 2014

          Přehled dílů

          400 dostupných

          Napište nám