V. Morová a O. Ruml uvádějí hudební magazín ze světa folku a country (2003). Platinový Čechomor – Co dělá Pavel Žalman Lohonka – Slávek Janoušek a nové CD – Jiří Černý o talentech folkové scény – Tropical Transform v Budapešti. Režie J. Vondrák

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Pořad Folkomotivy s moderátory Veronikou Morovou a Ondrou Rumlem pozve diváky na VIP párty, na níž skupina Čechomor pokřtila CD „Čechomor-live“ a převzala hned několik zlatých, platinových a multiplatinových desek. Komornější atmosféru nabídne koncert skupiny Marcipán. Pavel Žalman Lohonka se pochlubí svou literární prvotinou a Slávek Janoušek novým CD. O nejúspěšnějších titulech roku 2002 bude řeč v nové rubrice Hitparáda. Jiří Černý popovídá o výrazných talentech na české hudební scéne z nichž skupina Tara Fuki se divákům hned představí. A závěr bude jako vždy patřit hostu ze zahraničí. Tentokrát mladé maďarské skupině Tropical Transform.

Vaše připomínky, náměty, pochvaly i výtky si nenechávejte pro sebe. Podělte se o ně s námi! Pozvěte nás k vám do klubu, na koncert nebo festival! Naše adresa: folkomotivy@ceskatelevize.cz.
Stopáž38 minut
Rok výroby 2003
 4:3
ŽánrZábava