M. Leicht a P. Váňová uvádějí hudební magazín ze světa folku a country (2002). Festival Slunovrat v Pardubicích – Ocenění na Trampské Portě – Sedmdesátiny W. Matušky – Ceny časopisu Folk&Country – Nové album Spirituál kvintetu. Režie J. Vondrák

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V dnešním vydání magazínu Folkomotivy vás jeho průvodci Míša Leicht a Petra Váňová zavedou na nejstarší festival trampské a folkové hudby u nás – Trampskou portu v Ústí nad Labem. Společně s Waldemarem Matuškou oslavíme jeho sedmdesátiny, pozveme vás na pardubický festival Slunovrat, kde se předávaly výroční ceny časopisu Folk a country, a rozhovorem a ukázkou z koncertu přední ruské písničkářky Veroniky Dolinové se pokusíme zjistit, jak se daří poetické písni v současném Rusku. Pravidelné rubriky vás seznámí s novinkami naší hudební scény a hrát, zpívat a hovořit bude Spirituál kvintet, Kvokál, Sestry Steinovy a další.

Vaše připomínky, náměty, pochvaly i výtky si nenechávejte pro sebe. Podělte se o ně s námi! Pozvěte nás k vám do klubu, na koncert nebo festival! Naše adresa: folkomotivy@ceskatelevize.cz.
Stopáž38 minut
Rok výroby 2002
 4:3
ŽánrZábava