Pomozte dětem 2013

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 21  
Sdílet
| Poslat odkaz

Zábavný pořad ve prospěch 15. ročníku sbírkového projektu Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize. Moderují Marcela Augustová a Tomáš Hanák. Účinkují: M. Absolonová, Anna K, T. Klus, R. Vojtek, M. Knor, L. Pavlásek, Xindl X, Chinaski, Čechomor, Kabát, Wanastovi Vjecy, Divokej Bill a další. Režie P. Soukup

Tradičně na Velikonoční pondělí v České televizi hází Kuře – maskot projektu Pomozte dětem – záchranný kruh potřebným dětem prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti. Už 15. ročník projektu znovu ukazuje „sílu kuřecí“ a k jubileu Kuřeti přichází blahopřát plejáda českých umělců. Pořadem bude provázet tradiční dvojice, tentokrát v roli zákonných zástupců Kuřete, Marcela Augustová a Tomáš Hanák. Dále účinkují: skupiny Kabát, Chinaski, Čechomor, Wanastowi Vjecy, Divokej Bill, Tomáš Klus, Xindl X, Anna K, Ondřej Pavelka, Petr Rychlý, Roman Vojtek, Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Monika Absolonová a David Deyl, Jaroslav Svěcený a Pavlína Senič, Tichá dohoda s Blankou Šrůmovou a další.

Česká televize bude také během dne na programu ČT1 vysílat krátké živé vstupy, ve kterých Alena Zárybnická představí v rozhovorech jednotlivé dárce projektu a ve kterých se objeví miniportréty těch, kterým v minulosti sbírka pomohla.

Přispět na sbírkové konto Pomozte dětem je možné šesti způsoby:
 1. Bankovním převodem na sbírkové konto u Raiffeisenbank 505 333 505/5500
 2. Prostřednictvím poštovní poukázky
 3. Příspěvkem do sbírkových pokladniček Pomozte dětem
 4. Využitím služby DMS (dárcovské SMS) – zasláním SMS ve tvaru „DMS KURE“ na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Pomozte dětem obdrží 27 Kč. Chcete-li přispívat pravidelně po dobu jednoho roku, stačí zaslat SMS ve tvaru „DMS ROK KURE“ na číslo 87 777. Každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Službu provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS.
 5. Uspořádáním vlastní sbírkové nebo benefiční akce
 6. Uzavřením darovací smlouvy

Přehrát video

Více na portálu ČT24

 • Kuře opět hází záchranný kruh. Pomozte dětem 2013

  1. 4. 2013

  Praha - Už 15. ročník projektu Pomozte dětem tradičně na Velikonoční pondělí v České televizi ukázal svou "sílu kuřecí". K jubileu přišla Kuřeti blahopřát plejáda českých umělců. Zábavný pořad Pomozte dětem 2013 aneb "Síla kuřecí" jste mohli sledovat v přímém přenosu na ČT1 nebo na webu ČT24. Záznam je k vidění v iVysílání. Během večera se vybralo 10 215 073 korun. Přispívat ovšem můžete až do 15. května.

 • Kuře dostane občanku, tak Pomozte dětem

  27. 3. 2013

  Praha – Na velikonoční obrazovce České televize se v pondělí už tradičně objeví žluté kuře s červenobílým záchranným kruhem, které bude propagovat charitativní akci Pomozte dětem. Sbírku zaměřenou na přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem už od roku 1998 společně organizují Česká televize a Nadace rozvoje občanské společnosti. 15. ročník vyvrcholí zábavným pořadem s názvem Pomozte dětem 2013 aneb "Síla Kuřecí", v přímém přenosu ho odvysílá ČT1 od 20:00.

Diskuse diváků
 • Maria Sharapova 2. 4. 2013 18:53

  Ted jste me opravdu pobavili

  Za tu ubohost chtit 12x30 kc

 • Radek 2. 4. 2013 17:35

  Sestupná tendence

  Ten poĹ™ad má rok od roku sestupnou tendenci, jak v kvalitÄ› tak ve sledovanosti…

 • Jitka Nováková 2. 4. 2013 13:38

  DobrĂ˝ den, musĂ­m říct, Ĺľe jsem byla velice zklamaná, KuĹ™e - pomozte dÄ›tem by s…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 81 minut – Rok výroby: 2013 – L  HD
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady