Zapomněli ho požádat, aby se do ničeho nepletl! Eddie Murphy se vrací v dalším pokračování úspěšné americké krimikomedie.
Dále hrají: J. Reinhold, H. Elizondo, T. Randleová, T. Carhart, J. Saxon, A. Young, S. McHattie a další. Režie John Landis.

Eddie Murphy se znovu vrací v dalším pokračování úspěšné komedie o detroitském policejním detektivovi Axelu Foleym. I tentokrát se děj znovu odehrává v Beverly Hills, kam ho zavede vyšetřování brutální vraždy. Stopa přitom vede na zcela nečekané místo - do populárního losangeleského zábavního parku. Axel se tak dostává do smrtelného nebezpečí v okamžiku, kdy se snaží odhalit zločineckou síť uprostřed světa fantazie... Poslední z volné filmové trilogie o poldovi Axelovi natočil známý hollywoodský scenárista a režisér John Landis, jenž je podepsán pod úspěšnými tituly Špioni jako my, Blues Brothers a Blues Brothers 2000, Susanin plán. Také se samotným Eddiem Murphym spolupracoval již při komediích Záměna a Cesta do Ameriky. Do menších epizodních rolích režisér John Landis obsadil některé své dobře známé kolegy: Arthura Hillera, George Lucase, Barbeta Schroedera a Joea Danteho.

Napište nám