Jennifer Lopezová umí dokonale naplánovat svatby druhým, ale ta její je stále v nedohlednu! Úspěšná romantická komedie v koprodukci USA, SRN a Velké Británie.
Dále hrají: M. McConaughey, B. Wilson-Samprasová, J. Chambers a další. Režie Adam Shankman

Mary Fioreová je velmi úspěšnou svatební agentkou. Pracuje spolehlivě, přesně a je připravena řešit jakoukoliv situaci, jež při obřadu nastane. Žije sama a její jedinou zábavou jsou večery ve scrabbleovém klubu. Její otec se rozhodne, že jí konečně dohodí ženicha. Tak ji začne pronásledovat kamarád z dětství, chlapecky naivní Ital Massimo. Jednoho dne uvízne mladá žena podpatkem v kanálu a před rozjetým kontejnerem na odpadky ji zachrání elegantní pohledný muž. Mary omdlí a probere se v nemocnici na dětském oddělení. Její zachránce je totiž pediatr. Až dosud se situace vyvíjí jako v pohádce. Má to však jeden háček, který Mary záhy odhalí. Jednou z jejích zákaznic je půvabná sebevědomá blondýnka Fran, která si ji právě nasmlouvala jako tu nejlepší agentku na svatbu. A tím vyvoleným není nikdo jiný než její zachránce a princ z pohádky, který rovněž podlehl kouzlu lásky na první pohled.

Role Mary je jako stvořená pro půvabnou Jennifer Lopezovou, jejího partnera si zahrál Matthew McConaughey. Lehká romantická komedie na vděčné a věčné téma je debutem režiséra Adama Shankmana.

Dále hrají: M. McConaughey, B. Wilson-Samprasová, J. Chambers a další. Režie Adam Shankman

Napište nám