Polda z Nového Mexika hledá pachatele vraždy za městem. Americký kriminální film.
Hrají: W. Dafoe, M. E. Mastrantonioová, M. Rourke, M. E. Walsh, J. Rebhorn, M. Tierneyová a další. Režie Roger Donaldson.

V malém městě v Novém Mexiku je v poušti za městem nalezen mrtvý agent FBI. Ray, šéf místní policie, brzy zjistí, že zavražděný nestačil včas předat neznámému muži kufřík plný dolarů. A to není všechno, FBI mu brzy oznámí, aby se o "věc" již raději dále nezajímal. Ray rázem pochopí, že jde o značně nebezpečný případ, při jehož vyšetřování musí značně překročit hranice svých pravomocí. Přesto jej nic neodradí, aby zjistil, kdo stojí v pozadí vraždy. Pro objasnění některých informací si zvolí ten nejnebezpečnější způsob, začne se sám vydávat za mrtvého?

Kriminální příběh, ukazující jakou šanci má obyčejný polda, když vstoupí do vysoké hry mocných, natočil režisér Roger Donaldson (Bez východiska, Rozpoutané peklo). Tvrdohlavého poldu Raye hraje Willem Dafoe, tajemnou krásku Lane Bodineovou vytváří Mary Elizabeth Mastrantonioová, agenta Gormana Lennoxe ztělesnil Mickey Rourke.

Napište nám