Marek miluje Martu a žije s ní. Marek ale miluje i Soňu a žije s ní. Marta a Soňa o sobě nevědí. Jak dlouho to Markovi může procházet?
Režie: Jakub Sommer. Scénář: Matěj Dadák. Hrají: Jan Plouhar, Hana Vagnerová, Veronika Khek Kubařová, Jiří Hána a další.
Trojí život

Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní. Zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl. Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou po mejdanu se stane něco, s čím opravdu nepočítal…

Napište nám