Chat
Heidi Janků
Záznam chatu ze středy 27. května
DAYD: „Komu fandíte v ledním hokeji a komu v klasickém fotbale?“
Heidi Janků: „No komu asi...... Čechům“
Markéta: „Kde vás můžu vidět?“
Heidi Janků: „Brzy bude aktualizace mých webových stránek a tam se dozvíte kde budeme hrát“
Emily: „Dobré ráno, zdravím Vás , máte fajn energii ,ať se daří a jste stále v takové pohodě;-) Bude nějaký koncert-Ostrava a okolí? Děkuji.“
Heidi Janků: „Děkuji... na ostravsku určitě koncertovat budeme, co si vybavuju tak např. 20.6. hrajeme ve Vratimově. Sledujte www.heidi.cz brzy se tam objeví aktualizace koncertů“
Renáta: „Hezké ráno! Moc se mi líbí jak se smějete! Ať se Vám ve všem daří!“
Heidi Janků: „Děkuju, hezký den“