Dorazí charismatický herec známý například z historického seriálu České televize První republika Robert Urban a ředitel Těšínského divadla Petr Kracík.

Obsah dílu

Přehrát vše

Poslední rok byl pro všechny zdravotníky, zejména pro zdravotní sestry, velkým zátěžovým testem. Také ale přispěl k opětovnému zvýšení prestiže této profese. Zájem o zdravotní obory stoupá, co vše lze ale na takové střední zdravotnické škole studovat a jaké budou mít absolventi uplatnění, prozradí zástupkyně střední zdravotnické školy. Představíme projekt homesharing, který pomáhá rodičům s autistickými dětmi. V kuchyni Petr Dibdiak připraví pokrmy z jednoho pekáče. A před studiem mladí sportovci představí míčovou hru korfbal. Řeč bude také o psychosomatické medicíně, která přichází na řadu, když lékař žádné onemocnění nenachází a pacient má stále potíže, příznaky a není mu lépe. Hned po šestého hodině si budeme povídat s paní doktorkou Barborou Brannou.

V anketě budeme soutěžit o dózu na kávu z naší limitované edice. Téma zní: Jak pečujete o své duševní zdraví? Pište na rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na sociální síti.

Chat

praktická lékařka pro děti a dorost

Barbora Branna

V úterý 17. srpna


Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD