Seriály Třetí patro, Přátelé Zeleného údolí, Život a doba soudce A.K., filmy Housata, Báječní muži s klikou…Co je spojuje? Herečka Jaromíra Mílová!

Obsah dílu

Přehrát vše

Jak posílit naši imunitu? S podzimem jsou spojena nachlazení a chřipky. Jak můžeme našemu tělu pomoci v prevenci nemocí už od dětství, poradí primář dětského oddělení. Imunitu podpoříme vitamínem C v citronu, uděláme sladkosti s citronovou polevou, náplní, nebo třeba s pyré. Do studia přicupitají také ježčí mláďata. Kdy a jak ježkům pomoci ukáže odbornice ze záchranné zvířecí stanice. Dále si pohrajeme s matematikou. Zkuste si: letos vám pokaždé vyjde číslo 2018, když váš věk přičtete k roku svého narození. Matematik podobné matematické hříčky předvede. Dámy si přijdou na své se závodníkem ve fitness disciplíně. A také se těšte na herečku, kterou asi nejvíce znáte ze seriálu Třetí patro, kde hrála snoubenku Lukáše Vaculíka - Jaromíru Mílovou.

Soutěžit budeme o hrnek z naší limitované edice. Téma ankety zní:
Jaká je nejoblíbenější hračka, kterou jste milovali? Prozraďte nám to třeba zprávou na rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na Facebooku.

Chat

primář dětského oddělení Vítkovické nemocnice

MUDr. Jan Boženský

V pátek 2. listopadu 2018


V pátek 2. listopadu 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD