Jak dopadl hrázný Palyza z Velkého sedla? Pokračování Dietlova seriálu v Dobrém ránu ze Slezské Harty. V hlavní roli: Pavel Nový!!!

Obsah dílu

Přehrát vše

Pozdravíme vás z přehrady Slezská Harta, které se říká Jesenické moře. Dokonce vám ukážeme i vyhaslé sopky a budeme v přístavišti u lodí. Také připomeneme, že Slezská Harta lidem na Moravě a ve Slezsku několikrát zachránila život. V kuchyni pod širým nebem uvaříme speciality slezské kuchyně! Také dorazí závodník Rallye Dakar a rodák z Bruntálska Martin Kolomý a představíme poníka Laskonku. Dojde i na Johanku z Arku. Přijde žena, která za slavnou herečku Millu Jovovich coby kaskadérka hrála nebezpečné scény v historickém velkofilmu, který se zčásti na Slezské Hartě také natáčel. A kdo u přehrady nesmí chybět, je hrázný Palyza alias herec Pavel Nový! V posledním díle Dietlova seriálu Velké sedlo mu totiž nabídli práci hrázného na Slezské Hartě. Nevěříte? Chcete důkaz? Dívejte se za minutu šest!!!

Soutěžit budeme o hrnek z naší limitované edice. Téma ankety zní:
Na jaké jídlo míváte často chuť? Prozraďte nám to třeba zprávou na rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na Facebooku.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L