Ranní návštěva z farmy - přibatolí se ovečky, jehňátka a malé kačenky!

Obsah dílu

Přehrát vše

Je Mezinárodní den rodiny. Proto jsme si pozvali sociologa, kterého se zeptáme na krizi rodiny, její funkci, i na srovnání rodiny kdysi a dnes. V kuchyni nás čeká rodinné vaření a v koupelně? Umyjeme si správně ruce. Přijde nemocniční hygienička, která předvede správný postup mytí rukou. Divili byste se, je to skoro věda! Venku před studiem si uděláme malou zvířecí farmu. Budeme mít káčátka, ovečky i jehňata. Ukážeme stříhání i zpracování vlny! A opět je čas představit psí plemeno - tentokrát anglické pointery. No a k tématu dne rodiny se nám krásně hodí i další návštěva - herci Jiří a Michal Sedláčkovi - otec a syn. Jak to vypadá v divadelní rodině, kde hrají snad všichni? A pozveme i na dvoudílný televizní film Dukla 61, kde Jiří Sedláček hraje a který má premiéru 27. května na ČT1.

Soutěžit budeme o hrnek z naší limitované edice. Anketní otázka zní:
Kdo je u vás doma hlava rodiny? Prozraďte nám to třeba zprávou na rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na Facebooku.

Chat

odborný garant pro oblast péče o rány, dezinfekce, hygiena a vedoucí Oddělení kontroly infekcí a nemocniční hygieny, Fakultní nemocnice Brno

Mgr. Petra Bártová a Mgr. Silvie Hodová

V úterý 15. května 2018


V úterý 15. května 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD