Do Thu Trang je letos opět nominována na cenu Magnesia litera za svůj blog Asijatka.cz, který letos oslavil 13 let.

Obsah dílu

Přehrát vše

Blogerka Do Thu Trang píše už třináct let blog Asijatka.cz, který s osobitým humorem nabízí většinovým Čechům vhled do Čecho-Vietnamské komunity a to nejen ve formě glos, ale i básní a rozhovorů. Jak vnímá už druhou nominaci na Magnesii literu? Kde po těch letech bere inspiraci? A dopouští se Češi stále stejných "pho-pá"? Na to vše se jí budeme ptát v pátečním vysílání Dobrého rána.
Krom ní přijde editor a redaktor technologického magazínu Filip Houska, který se nás pokusí zasvětit do tajemného a poměrně nového světa kryptoumění.
Oskar Klanert připraví recepty z Brazílie, Michal Požárek nám představí nové deskové hry a hudebník Vilém Spilka s dramaturgem Martinem Polákem nás pozvou na unikátní sérii koncertů, kterou ve spolupráci s JazzFestem Brno natočila Česká televize.
Dalibor "Max" Krch je úspěšný kreslíř a ilustrátor. Jak se ale dostal ke své práci snů? Co k tomu člověk potřebuje? A před čím se musí mít ilustrátor na pozoru? O tom všem si s ním budeme povídat, ale nebude se jen povídat - příležitost, aby nám nakreslil něco přímo ve studiu si přeci nesmíme nechat ujít! A doufáme, že vy budete u toho.
Těšíme se v pátek 23. 4. v 5:59 spolu s Ondrou a Soňou.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD