Komedie nebo drama? Který žánr preferuje režisérka Adéla Laštovková Stodolová?

Obsah dílu

Přehrát vše

Inscenace Meda, která vznikla na oslavu 100. narozeniny Medy Mládkové, 1000 tváří Adiny nebo teď nově připravovaný Werich s Vojtou Kotkem a Václavem Koptou v hlavní roli. To jsou představení, za nimiž stojí režisérka, choreografka, tanečnice a herečka Adéla Laštovková Stodolová. Hledá si pečlivě svá témata, nebo si ona nacházejí ji? Dozvíte se už v pondělním Dobrém ránu.
Mezinárodní den epilepsie si připomeneme s lékařkou Irenou Novotnou. Vysvětlí, o jaké onemocnění jde, jak ho poznat i jak ho léčit.
Lucie Masaryková alespoň na chvíli do studia přenese atmosféru knihkupectví a řekne, jaké novinky je možné teď hledat na virtuálních knižních pultech. Oskar Klanert připraví delikatesy z brambor.
Když nemůžeme do divadel, přeneseme divadlo k vám. Režisér a ředitel Městského divadla Brno pozve ke sledování živého přenosu představení Skleněný pokoj na ČT Art a maskérky a vlásenkářky Eva Morávková a Denisa Újezdská ve studiu ukážou něco ze svého umění a promění své herecké kolegy v někoho úplně jiného.
Jak moc je cesta trnitá a strastiplná, když se chce člověk prosadit v takovém rybníčku, jako je samotný Hollywood, o tom ví své herečka Alena Doláková. Nejen o svém hereckém americkém snu vypráví také její kniha Anna z Hollywoodu.
A Blanka Sigmundová představí organizaci Loono, která se zaměřuje na prevenci rakovinných a kardiovaskulárních onemocnění.
Hezký víkend a v pondělí se budeme těšit zase na viděnou z obrazovek ČT2 a ČT3 od 5:59.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD