V jiném světě se s každou svou rolí ocitají i herci Petra Bučková a Michal Isteník.

Obsah dílu

Přehrát vše

Od ledna můžete herečku Petru Bučkovou vidět v kriminálce ČT Hlava Medúzy, znát ji ale můžete i z celé řady zahraničních produkcí, ve kterých si zahrála po boku třeba Orlanda Blooma. Neméně kvalitním hereckým parťákem jí ve zmiňovaném kriminálním seriálu je také Michal Isteník. Oba vyzpovídáme už ve středu ráno a Michala se zeptáme i na seriál Kukačky.
Desetiletá Viktorka Seifertová dokazuje, že i když jste dítětem, můžete dělat velké věci. Viktorka prozradí, kdy a jak se začala zajímat o ochranu přírody a jakým způsobem pomáhá organizaci Mořské želvy.
Do světa hudby nás zavede Honza Kluka, který představí nejnovější alba a protože si ve středu připomínáme Den památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti v závěru pořadu pak upozorní na hudebníky židovského původu a jejich dílo.
Vařečky se tentokrát ujme food blogerka Kateřina Kolbová a zadání má vskutku radostné, pracovat totiž bude hlavně s čokoládou.
Miroslav Jurčík vysvětlí, jak fungují a pomáhají didaktické kartičky BEZRÁKOSKY a Michaela Habrová nás naučí základní principy šití.
S Ivetou Ondriášovou pak nahlédneme do zázemí azylu pro hospodářská zvířata Život na louce.
Nezapomeňte ve středu sledovat od 5:59 ČT2 nebo ČT3.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD