Jak často při vystoupení pro děti Michal Nesvadba neví, kde mu hlava stojí?

Obsah dílu

Přehrát vše

V jednom kole bývá i Michal Nesvadba, který za den stihne i 4 vystoupení pro děti, které ho znají a zbožňují díky Kouzelné školce. Michal Nesvadba se ale věnuje i jiným projektům. Jakým konkrétně prozradí sám v pondělním Dobrém ránu.
Zorientovat se na trhu práce a najít za všech okolností toho jediného správného kandidát na pozici a ještě ho přesvědčit, aby změnil zaměstnavatele? I takové úkoly stojí před headhuntery, neboli lovci talentů. Své o tom ví Markéta Šveda, která loví pracovníky už skoro 20 let.
Lucie Masaryková představí nejnovější přírůstky na knižních pultech a šéfkuchař Oskar Klanert se pokusí připravit pokrmy, které byste mohli hledat na talíři větrem ošlehaných kovbojů i farmářů z Divokého západu.
Markéta Procházkové z centra Maltézské pomoci v Brně společně s Kateřinou Jelínkovou představí cenu za dobrovolnictví - Křesadlo 2020.
A naše Zuzka se vydá do Městského muzea a galerie ve Svitavách, kde se zaměří na historii praní a ukáže, na/v čem všem bylo v minulosti možné prát.
Sice bude pondělí a kdekdo si bude s dalším začátkem pracovního týdne říkat: "Nevím, kde mi hlava stojí.", ale ani tak nezapomeňte na Dobré ráno a zpříjemněte si ranní shon našimi hosty. ČT2, 5:59

Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD