Ve čtvrtečním vysílání Dobrého rána přivítáme ve studiu vzácného hosta – herce Vladimíra Polívku. Kromě představení svých aktuálních projektů se svěří s pocity, které měl při natáčení filmu na plovoucí jachtě. Odborník na hydrologii Evžen Polenka vysvětlí, jak těžké je najít trasu pro vodní koridor a co všechno musí splňovat místo určené pro stavbu vodní nádrže. Filmový teoretik Matěj Pořízek dá několik tipů na zajímavé snímky z programu České televize. Šéfkuchař Radim Procházka uvaří jídla v kombinaci s omáčkou a kompotem. Ředitelka festivalu Flamenco de Sofa vysvětlí, jak v letošním roce bude fungovat jeho on-line verze, která bude mít i charitativní podtext. Jedinečný Matěj Kodeš bude čarovat s bublinami. Možná něco naučí i samotné moderátory. Tak nezapomeňte si ráno pustit ČT2 v 5:59.

Obsah dílu

Přehrát vše

Ve čtvrtečním vysílání Dobrého rána přivítáme ve studiu
vzácného hosta – herce Vladimíra Polívku. Kromě představení svých aktuálních
projektů se svěří s pocity, které měl při natáčení filmu na plovoucí jachtě.

Odborník na hydrologii Evžen Polenka vysvětlí, jak těžké je najít trasu pro vodní koridor a co všechno musí splňovat místo určené pro stavbu vodní nádrže.

Filmový teoretik Matěj Pořízek dá několik tipů na zajímavé snímky z programu České televize.

Šéfkuchař Radim Procházka uvaří jídla v kombinaci s omáčkou a kompotem.

Ředitelka festivalu Flamenco de Sofa vysvětlí, jak v letošním roce bude fungovat jeho on-line verze, která bude mít i charitativní podtext.

Jedinečný Matěj Kodeš bude čarovat s bublinami. Možná něco naučí i samotné moderátory.

Tak nezapomeňte si ráno pustit ČT2 v 5:59.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD