Na bezpečí při práci se asi sportovní jachtař a mořeplavec David Křížek moc spoléhat nemůže.

Obsah dílu

Přehrát vše

Zažil na své lodi někdy vzpouru? Jak se liší plavba na katamaránu od klasické jachty? Jak a čím se stravuje na měsíc dlouhé plavbě při závodu v extrémním jachtingu? To vše jsou otázky pro sportovního jachtaře a mořeplavce Davida Křížka.
Na bezpečí při práci museli na nějakou dobu zapomenout i všichni lékaři nejen v České republice. Jak jsou na tom s ochrannými pomůckami konkrétně ti praktičtí v souvislosti s aktuální pandemií koronaviru, vysvětlí lékař Ivo Procházka.
Nesedět doma a vyrazit někam do přírody a nadýchat se čerstvého vzduchu je v této době skoro důležitější než jindy. Kam se vydat a jaké skryté krásy naší republiky můžete odhalit, poradí místopředseda Klubu českých turistů Zdeněk Cabalka.
V hlavní roli v kuchyni Dobrého rána bude kromě food blogerky Lucie Rosenbergové také kokos. Co vše se z něj dá vykouzlit, zjistíte v úterý.
Dobročinná sbírka Pomozte dětem se letos přesunula až na květen a uskuteční se v upravené verzi. Umělci tentokrát vezmou všechny diváky do svých domovů či zkušeben. Jak přesně to bude vypadat a komu Kuře letos pomůže, řeknou Veronika Slámová a Petr Válek - psycholog z organizace Spondea.
A protože zdraví máme jen jedno a je třeba ho trošku podpořit, Blanka Jirů ukáže, jak a které bylinky si doma zpracovat tak, aby nám pomáhali utužovat naše fyzické i psychické síly.
Pište si do diářů, budíky natáhnout, začínáme 5:59 na ČT2 i v úterý.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD