S veřejným prostorem často kouzlí výtvarnice Kateřina Šedá.

Obsah dílu

Přehrát vše

Kateřina Šedá není výtvarnicí klasického stylu. Nečekejte obrazy v rámech ani sochy či jiné podobné umělecké reálie. Kateřina se zaměřuje především na práci ve veřejném prostoru a také na lidi samotné. Jaké aktivity má v poslední době za sebou a co ji teprve čeká, se dozvíte už v pondělním Dobrém ránu.
Od 1. ledna 2020 nově platí e-neschopenky. Jaké povinnosti ale i výhody z tohoto nového systému plynou, jak pro nemocné, tak pro lékaře a zaměstnavatele, řekne praktický lékař Ivo Procházka.
Knižní novinky nového roku představí Markéta Michalová a kuchyni tentokrát bude vládnout šéfkuchař Oskar Klanert, který se bude držet hlavního tématu - tedy fazolí.
Klára Jůzová a Vojta Dudek představí nový animovaný seriál pro děti o robůtkovi Kitovi - Kosmix. Sledovat jej můžete od 6. ledna na ČT:D.
A naše redaktorka Míša se vydá do staré haly ve Zbrojovce, která dostala nový smysl - její prostory teď využívají sportovní nadšenci ke hře zvané - curling. Jak se hraje a co vše k tomu potřebujete znát a umět, se dozvíte z úst předsedy spolku Curling Brno Lukáše Merty.
Těšte se na pondělní Dobré ráno, i v novém roce začínáme v 5:59 na ČT2!

Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD