Pokrok nezastaví ani herec a iniciátor akce Rozkoleduj se Petr Vaněk.

Obsah dílu

Přehrát vše

Herci Petr Vaněk a Petra Kosková představí společný projekt Zkoleduj se! Kromě toho si s nimi popovídáme o jejich hereckých aktivitách, v případě Petry Koskové zejména na těch divadelních prknech, u Petra Vaňka se zaměříme také na filmovou tvorbu …z poslední doby zmíníme třeba Nabarvené ptáče.
Profesor Radim Chmelík představí svůj patent multimodální holografický mikroskop a vysvětlí, jaké pokroky brněnští vědci v oboru světelné mikroskopie poslední roky udělali.
Tipy na výlety i v zimním období všem dá předsedkyně jihomoravské oblasti Klubu českých turistů Hana Slabáková.
A volné, Galileo Galileiem inspirované, téma pro našeho šéfkuchaře Jana Rimplera zní: A přece se točí! Tak snad se v kuchyni nebude otáčet jen Honza :)
Helena Továrková z Nadace Veronica a Tereza Žižková ze sdružení Rezekvítek přinesou letošní vánoční jedličky v květináči, které si může každý pořídit a na jaře je pak společně jejich majitelé vysadí v lese.
A manželé Martin a Zuzana Titzovi nás naučí, jak se vytváří krasohled nebo oktoskop. A jaký je mezi nimi rozdíl? Dozvíte se už v úterý v Dobrém ránu, který začne stejně jako jindy v 5:59 na ČT2.

Chat

herec

Petr Vaněk

V úterý 3. prosince 2019


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD