Igor Chmela spojil své síly a um s Nadačním fondem Kolečko. Společně s lékařem Vladimírem Bartlem řeknou víc o tomto fondu a také pozvou na benefinční představení.

Obsah dílu

Přehrát vše

Divadlo Verze a NF Kolečko už spolupracují delší dobu. Na jaké úrovni a jak konkrétně se do těchto aktivit zapojuje herec Igor Chmela, vysvětlí sám ve středu v Dobrém ránu. Společně s lékařem z Dětského traumatologického centra Brno Vladimírem Bartlem také pozvou na benefiční představení Mesiáš a povědí, jak NF Kolečko traumatologickým centrům po celé ČR pomáhají.
Alkoholismus i jiné závislosti jsou vždy problémem nejen samotného závislého, ale i jeho blízkých. Jak se s těmito démony vypořádat poradí pracovníci organizace Renadi - Aleš Šťastný, Roman Hloušek a Kristýna Hájková Klíčová.
Náš milý kolega Honza Kluka představí další hudební novinky a v kuchyni bude vládnout neméně milý a z Dobrého rána stejně známý šéfkuchař Oskar Klanert. Jeho zadání bylo připravit jídla jak jinak než na plechu.
Pavel Bicek a Sandra Hezinová pozvou na Mezinárodní filmový festival s LGBTQ tematikou Mezipatra, který letos slaví své 20. výročí.
A u plechu zůstaneme i s posledním hostem Michalem Widenským. Ten totiž přiveze samé krásné kousky ze své sbírky hraček a řeč bude konkrétně o těch plechových.
Nezapomeňte proto vstávat a i ve středu si natáhněte budík na 5:59 a zapněte ČT2.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD