Zpěvačka a muzikantka Lenny je vždy sázkou na jistotu.

Obsah dílu

Přehrát vše

Právě vyrazila na Lovers Tour, v létě ji vyšel nový singl Lovers do a na jaře příštího roku chystá nové album. Další novinky hudební produkce zpěvačky a skladatelky Lenny se dozvíte z jejich úst v úterním Dobrém ráno. A chybět samozřejmě nebude ani živá hudební produkce.
Děti jsou naše budoucnost. Je to sázka na jistotu. Zpříjemnit život těm, které jsou bez rodičů nebo bez stálého domácího zázemí se snaží spolek Dobré víly dětem, který představí Angelika Nevěřilová a Tereza Šindlerová.
Sázkou na jistotu je i Klub českých turistů. Jeho místopředseda Zdeněk Cabalka nám dá pár tipů, kam můžete vyrazit i v těchto podzimních dnech a nelitovat toho.
Jitka Votavová a Renata Berkyová představí organizaci Romea a společně se zaměříme také na specifika romského jazyka, který si právě 5. listopadu připomínáme prostřednictvím Mezinárodního dne.
A sázet ať už na jistotu nebo nejistotu v podobě risku můžete i v nejrůznějších deskových hrách. Některé starší kusy nebo třeba autorské hry přinese ukázat Radim Křivánek z Brněnského klubu deskových a karetních her.
Dívejte se na Dobré ráno a dozvíte se mnoho zajímavého. Startujeme v 5:59 na ČT2.

Chat

zpěvačka

Lenny

V úterý 5. listopadu 2019


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD