Dokumentární fotograf a reportér Stanislav Krupař ví o rozmanitosti své, jeho pole působnosti se rozprostírá od válkou poznamenané Libye po mrazivé dálavy Sibiře. Více ve vysílání Dobrého rána.

Obsah dílu

Přehrát vše

Stanislav Krupař patří dlouhá léta k nejvýraznějším osobnostem současné dokumentární fotografie u nás. Se svými realistickými fotografiemi sklízí úspěchy doma i v zahraničí. Jsou pro něj typické vypjaté situace i stoický klid. Dozvíme se o jeho fotografických začátcích, zahraničních misích i kudy se bude jeho tvorba ubírat dál.
S Milanem Jeřábkem se podíváme na dlouhodobou dynamiku obyvatelstva i migraci v našich končinách. O tom, jaká jsou reálná čísla cizinců žijících na území ČR, odkud pocházejí i v jakých sférách jsou zaměstnáni.
Sergio Bellini nás inspiruje svými italskými recepty, které probudí vaše smysly.
Zavítá k nám i prezident Film festivalu ve Zlíně, Čestmír Vančura s uměleckou ředitelkou Markétou Pášmovou a spolu nás pozvou na nadcházející festival.
Hassan Šejk do dnešního dílu zapadá jak svým jordánským původem, tak svou profesí parfumeristy, ve které denně pracuje s nejrůznějšími ingrediencemi tak, aby vytvořil parfém přesně na míru. O řemeslu i praktických radách bude mluvit právě on.

Chat

V úterý 21. května 2019


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD