Ve studiu přivítáme aktéry pořadu Zlatá mládež - Renata a Sharlotu.

Obsah dílu

Přehrát vše

České pivo, český hokej, zlaté české ručičky – my Češi umíme být na sebe hrdí. Do středečního vysílání přijali pozvání zpěvák a model Renato Salerno a rapperka Sharlota. Společně se stali tvářemi nové řady Zlaté mládeže. Budeme si povídat nejen o tom, jak se vyrovnávají s ohlasem veřejnosti a médií, ale i o náročném natáčení. Společně s režisérem Richardem Komárkem zavzpomínají například na práci v indických továrnách na výrobu bot.

Právě probíhající hokejové mistrovství nenechává žádného fanouška chladným. Věděli jste však, že Češi jsou čerstvými mistry světa? A to v rybníkovém hokeji! Tým Starý pušky ze Žďáru nad Sázavou se s námi podělí o zážitky ze šampionátu.

Malíř Václav Kočí nás pozve na jedinečnou akci Open studios – otevřené ateliéry pro veřejnost. Kreativní producent Patrick Diviš představí nový film České televize Poslední útěk Jeronýma Pražského, kde v hlavních rolích excelují Ondřej Vetchý a Jitka Čvančarová.

V kuchyni se zaměříme na jiný národní poklad – tradiční české knedlíky. Kynuté, karlovarské, ovocné a jiné, nám představí šéfkuchař Martin Chlada.

Středeční hudební novinky má pro nás připraveny hudební dramaturg Jan Kluka.

A u hudby zůstaneme o něco déle, protože do studia přijde Pavel Borský, aby nás pozval na II. ročník celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru ZUŠ Open. K příjemnému ránu nám zahraje akordeonista Martin Klimeš. Nezapomeňte vstávat s námi!

Chat

model, zpěvák a zpěvačka

Renato Salerno a Sharlota

Ve středu 23. května 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD