Sourozenecké ráno s jedním z bratrů Ebenů - profesorem Davidem Ebenem!

Obsah dílu

Přehrát vše

V den výročí prvního uvedení Čechovových Třech sester jsme se rozhodli věnovat vysílání sourozencům. A začneme hned od kuchyně! V té totiž budou vytvářet oku i jazyku lahodící francouzské cukrovinky sestry Pachtovy.

Těšit se můžete i na povídání s člověkem, kterému je vlastní jak hraní v kapele se svými bratry, tak studium gregoriánského chorálu. Našim hostem bude jeden ze tří bratrů Ebenů, profesor David Eben.

Se sourozenci a rodinou souvisí i další téma, kterým bude pěstounská péče. Vedoucí poradny Sdružení pěstounských rodin Sylva Dvořáčková nám prozradí, jaká jsou práva a povinnosti pěstounů a s čím se v poradně setkává nejčastěji.

Vzhledem k tomu, že v těchto dnech probíhá mezinárodní vojenský závod Winter Survival 2018, rozhodli jsme se vám jeho atmosféru zprostředkovat prostřednictvím několika živých vstupů.

Ve studiu přivítáme i Mirka Vaňuru, kterého můžete znát z mnoha pořadů, které se točí kolem policistů a záchranářů. Přijede nám představit knižní verzi pořadu Legendy kriminalistiky.

Chybět nebude pravidelný host, kterým ve středu bývá náš hudební dramaturg Honza Kluka, který pro vás sleduje hudební novinky.

Chat

hudebník, historik

David Eben

Ve středu 31. ledna 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD