Těšte se na hudební díl!

Obsah dílu

Přehrát vše

Ve středečním Dobrém ránu s názvem Dydžina zabrousíme do světa noční zábavy! Do tajů práce DJe, diskžokeje či discjockeye nás zasvětí instruktoři DJingu Petr Zouhar a David Šmerda. Vysvětlí nám, jakým způsobem se hudba mixuje a k čemu všemu jsou ty „čudlíky“, kterými DJové během svých setů zběsile kroutí.

Roztančit dav dokáže i náš host Ondřej Havlík, který se věnuje beatboxu. Beatbox je technika, při které k vytváření zvuků a hudby používáte pouze vlastní ústa. V příbuzné disciplíně, tzv. loopingu, je dokonce světovou špičkou. Co to je looping? To zjistíte ve středu ráno!

Jindru Eliáše možná znáte jako moderátora nočního proudu na Českém rozhlase, ale možná nevíte, že byl diskžokejem a zásadní postavou diska od jeho počátků v 70. letech. Je to také člověk, který je otcem již zlidovělých Oldies party. Těšte se na zajímavé povídání.

Za nadačním fondem Život je dar stojí také několik lidí ze zábavního průmyslu, kteří pro dobrou věc chystají sportovně-kulturní den ve Zlíně. Mluvit budeme také o tom, jak dobrá myšlenka může spojit čtrnáct rozdílných lidí a profesí.

Mixovat budeme nejen hudbu, ale také jídlo. Šéfkuchařka Květa Vondráková si připravila několik receptů, ve kterých bude hrát hlavní roli mixér.

Těšit se také můžete na hudebního dramaturga Honzu Kluku, který pro nás sleduje novinky ze světa hudby.

Dívejte se na Dobré ráno!

Chat

beatboxer, zpěvák, performer

Ondřej Havlík

Ve středu 17. ledna 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD