V pondělí se těšte na herečku Annu Kameníkovou a kapelu Mandrage!

Obsah dílu

Přehrát vše

Každý člověk má nějaký sen. Ať už je splnitelný či nikoliv, je jeho a nikdo mu ho nemůže vzít. Sen měl i Martin Luther King, který inspiroval téma pondělního vysílání. O čem sní herečka Anna Kameníková (Linhartová)? Je vyhledávanou herečkou, modelkou a velmi blízko má i k výtvarnému umění. Co ji naplňuje nejvíc? A jak ji napadlo vytvořit oboustrannou kuchařku?
Klinická psycholožka Alžběta Michalčíková se mimo jiné zabývá sny a nočními můrami. Jak pracuje s lidmi, kteří nemají klidný spánek? Jsou snáře relevantní při výkladu snů? I o tom bude řeč. K tématu přispěje i šéfkuchař Zbyněk Dokulil, který si pro vás připravil několik tipů na večeře, po kterých se vám bude dobře snít.

Dalším vzácným hostem bude kapela Mandrage, která právě vydává album s názvem Po půlnoci. Těšit se můžete na živou ukázku z této desky i na jejich starší pecky.

Aby toho nebylo málo, představíme vám nový pořad z dílny České televize s názvem Terčin zvířecí svět. Ve studiu přivítáme nejen tvůrce a hlavní představitele, ale také zvířecí návštevu. Těšte se!

Dobré ráno jako ze sna začíná v pondělí za minutu šest na druhém programu České televize.

Chat

V pondělí 15. ledna 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD