Ondřej Ruml pozve na své koncerty, představí reedici svého alba Proměna a podíváme se i na jeho nový vánoční videoklip Štěstí zdraví.

Obsah dílu

Přehrát vše

Pro všechny, kteří si ráno přivstanou, tu bude zpěvák a herec Ondřej Ruml. Představíme jeho nový vánoční videoklip Štěstí zdraví, zeptáme se na reedici jeho CD z roku 2010 - Proměna, pozveme na koncert nejen do Brna a taky řekne, jak se mu daří v činohře Jak je důležité býti (s) Filipem.
Proti proud se rozhodli jít ilustrátoři a grafici Míra Štejnar a Michal Široký. Už je nebavilo, že děti se víc a víc věnují počítačům a internetu a vytvořili pro ně knihu s roztomilým Medvědem Wrr, která by jim mohla usnadnit návrat k četbě. Jestli se jim to daří, řeknou sami.
Šéfkuchař Martin Chlada dostal nelehký úkol. Vybrat suroviny, které lidé nemají obecně moc rádi a vykouzlit z nich kulinářská veledíla. Sami jsme zvědaví, jak se mu to podaří.
Proti sobě budou stát beatboxeři z České republiky na oficiálním mistrovství Czech BeatBox Battle. Kdo bude horkým kandidátem na vítězství a kdy se můžete na toto klání přijít podívat, prozradí organizátor Jaro Cossiga a beatboxer Len Shoter.
A naše redaktorka Míša Migotová tentokrát opustí studio, aby se vydala do dílny Martina Koska, který jí i všem u obrazovek ukáže, jak se ručně vážou knihy.
Start jako obvykle za minutu 6 na ČT2.

Chat

zpěvák, herec

Ondřej Ruml

V úterý 28. listopadu 2017


Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD