Milan Cais je nejen nadaný hudebník, ale také výtvarník. O jeho autorské tvorbě si popovídáme ve středečním Dobrém ránu.

Obsah dílu

Přehrát vše

Takzvaně vykopávat neboli začínat budeme ve středečním Dobrém ránu s muzikantem, ale hlavně také sochařem a výtvarníkem Milanem Caisem, který přijde představit zejména právě svou výtvarnou tvorbu.
2. listopad patří připomínce Památky zesnulých, a proto jsme pozvali etnografku Alexandru Navrátilovou, která vysvětlí kořeny vzniku tohoto svátku a podívá se na něj i v kontextu jiných kultur.
Jaké hudební novinky vykopli do světa domácí i zahraniční umělci, řekne jako obvykle hudební dramaturg Honza Kluka.
Vařit tentokrát budeme se šéfkuchařem Karlem Nekolou, který své ingredience asi ručně ze země nevykopal, ale to nám nevadí. "Kuchtit" tentokrát budeme s bramborami.
Když absolventi končí školu a jsou "vykopnuti" do světa dospělých, nemají to často jednoduché. Poradit si v takové situaci jim může třeba veletrh práce JobChallenge, který se letos koná už po desáté. Představit ho přijdou jeho organizátorky Jitka Štenclová a Veronika Čechová.
Své nové CD do světa "vykopla" i trojice muzikantek InFlagranti. S kým na něm spolupracovali a kdy bude jeho křest, řeknou už samy a chybět nebudou ani hudební ukázky z jejich repertoáru.
Ani ve středu si proto nezapomeňte přivstat a začněte den s Dobrým ránem na ČT2.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD