Kdo zabil Editu Tichou? Pátrání na vlastní pěst někdy bolí. Detektivní road movie s Pavlem Řezníčkem v hlavní roli (2013). Dále hrají: H. Čermák, J. Hanzlík, M. Šoposká, P. Bjelac, M. Dlouhý, V. Hybnerová, M. Hádek, J. Říčař a další. Kamera M. Janda. Scénář a režie J. Pachl

Nestor Bukowsky (P. Řezníček), zmítaný nepřízní osudu a úkladných intrik, je zpět! A s ním i zarputilý kriminalista Kuneš (H. Čermák). Přes počáteční vzájemné antipatie je brzy jisté, že dotyční musí spojit své síly a pustit se do pátrání na vlastní pěst.

Bukowsky, sám sledován, hledá v Děčíně Editina vraha, stalkera. Její mobil je totiž plný výhružných zpráv. Do hledáčku se dostává bývalý Editin přítel boxer Miky Lébl (Š. Benoni). Ten však v době vraždy zřejmě seděl ve vězení. Kuneš mezitím marně vzdoruje drilu protialkoholní léčby. Bukowsky je na všechno sám. V bezradnosti se obrací s prosbou o pomoc na Tichého (J. Hanzlík), Editina otce. Je však rázně odmítnut a potom jen o vlásek unikne smrti v přístavu. Je to náhoda?

Stopáž53 minut
Rok výroby 2013
 D ST AD HD
ŽánrSeriál 15+