Každý lhář by jednou rád řekl pravdu. Americká romantická komedie.
Hrají: D. Paras, N. Campbellová, K. Wrightová, S. Brogren, D. DeLuise, Ch. Campbell a další. Režie Dean Paras (v anglickém zněni s titulky).

Mladík Danny Reilly by se rád uplatnil v Hollywoodu jako herec a scenárista. Zatím však slaví úspěchy jen u žen. Má na to jednoduchý recept: stačí mu prostě lhát. Svou metodu zkusí Danny i na pohlednou herečku Corinne. Jenže nic není nakonec tak jednoduché, aby se to nemohlo zkazit: Aby byl Danny své nové "oběti" nablízku, ubytuje se v podnájmu u jejího kamaráda, extrovertního homosexuálního básníka Tima. Ale ten se kupodivu do Corinne také zamiluje - alespoň to říká. Na scéně se navíc objeví Dannyho bývalá spolužačka - a především zhrzená milenka - Renée, ze které je teď prominentní hollywoodská herečka. A jejím jediným cílem je odradit od zrádného Dannyho všechny jeho partnerky...

Romantická komedie z prostředí hollywoodských "čekatelů na slávu" je autorským filmem herce Deana Parase, který zde debutoval jako režisér, scenárista, střihač i producent. Dalším producentkou filmu byla skutečná hollywoodská hvězda Neve Campbellová (Vřískot, Nebezpečné hry), která si zahrála postavu zlomyslné Renée.

Napište nám