Marlon Brando jako psychiatr a Johnny Depp jako nejlepší milenec na světě, který chce prožít poslední dobrodružství. Americká romantická komedie.
Dále hrají: F. Dunawayová, G. Pailhasová, B. Dishy, R. Ticotinová a další. Scénář a režie Jeremy Leven

Život se může stát prázdným a nudným, pokud v něm zcela chybí iluze, fantazie a romantika. Právě to nám připomínají tvůrci filmu, jehož hrdinou je jedenadvacetiletý mladík, který se vydává za Dona Juana DeMarco. Kromě toho, že se tak obléká, také opakovaně tvrdí, že je tím nejlepším milencem na světě, který měl už tisíc žen. Jen jediná ho odmítla, krásná dona Anna. Právě proto chce ukončit svůj život skokem z obrovského billboardu, v čemž mu zabrání psychiatr Jack Mickler. Ten má rozhodnout o dalším osudu mladíka během jeho vynuceného pobytu na Woodhavenské státní klinice. Setkání podivného pacienta, který okouzluje nemocniční personál, a vynikajícího, ale unaveného lékaře, jenž naslouchá jeho barvitým vyprávěním, ovlivňuje obě strany…

Komedii, určenou všem příznivcům romantiky, velkých příběhů a šarmantních dobrodružství, napsal a natočil režisér Jeremy Leven.

Úlohu legendárního milovníka všech dob ztělesňuje Johnny Depp (Střihoruký Edward, Freddyho smrt – Poslední noční můra, Bojovník, Ed Wood), zatímco skeptického lékaře hraje legendární Marlon Brando (Štvanice, Kmotr, Poslední tango v Paříži). Další role vytvářejí Faye Dunawayová (Bonnie a Clyde, Čínská čtvrť, Oči Laury Marsové, Za svitu luny) a Rachel Ticotinová (Volný pád, Turbulence).

Dále hrají: F. Dunawayová, G. Pailhasová, B. Dishy, R. Ticotinová a další. Scénář a režie Jeremy Leven

Napište nám