ČT nemá práva k poskytování obsahu online

29. října 2023

Obsah dílu

Jůheláci s Pipetou vyrobili drakům listové ocásky. — Otylka učí Pipa namalovat panáčka. — Tryskáček a Tryský hledají houby. — Tryskomyšky se snaží vytáhnout ze země velehřib. — Drsňačka se bojí, že nebude mít v zimě co dělat, ale Muf a pan vodník ji vyvedou z omylu. — Harymu jednou zachránily švestkové knedlíky život. — Filip, Tomáš, Muf a písnička "Statistika" — Jůheláci pouští drakozlobišáka.

Části dílu

00:01
Jůheláci s Pipetou vyrobili drakům listové ocásky.
Jůheláci s Pipetou vyrobili drakům listové ocásky.
    07:11
    Otylka učí Pipa namalovat panáčka.
    Otylka učí Pipa namalovat panáčka.
      13:15
      Tryskáček a Tryský hledají houby.
      Tryskáček a Tryský hledají houby.
        26:23
        Tryskomyšky se snaží vytáhnout ze země velehřib.
        Tryskomyšky se snaží vytáhnout ze země velehřib.
          36:03
          Drsňačka se bojí, že nebude mít v zimě co dělat, ale Muf a pan vodník ji vyvedou z omylu.
          Drsňačka se bojí, že nebude mít v zimě co dělat, ale Muf a pan vodník ji vyvedou z omylu.
            45:49
            Harymu jednou zachránily švestkové knedlíky život.
            Harymu jednou zachránily švestkové knedlíky život.
              58:40
              Filip, Tomáš, Muf a písnička "Statistika"
              Filip, Tomáš, Muf a písnička "Statistika"
                87:57
                Jůheláci pouští drakozlobišáka.
                Jůheláci pouští drakozlobišáka.
                  Přehrát celé video
                  Studio Kamarád - 5. listopadu 2023
                  ČT nemá práva pro internet
                  Stopáž91 minut
                  Další díl
                  5. listopadu 2023

                  Přehled dílů

                  3 přehratelné
                  Studio Kamarád - 16. listopadu
                  Do 29. 11. 07:30
                  Stopáž91 minut

                  16. listopadu

                  I Pip tu a tam něco „zpipí“ neboli vymňoukne či-li zbabrá. — Opičinky II — Pipeta s Polapilem probírají zprávy o skákavém skákacím hradu. — Zvířáci II — Tryskomyši chtějí fotku se slavným skákacím hradem. — Zahrádka pod hvězdami II — Fámula čte Drsňačce knížku Uličníci. — Sběratel zvuků — Bleskové Fóry Mufóry. — Muchomůrek a Muchlíci — Jůheláky navštívila umazaná Bílá paní a zazpívala jim písničku "Kaluže". — Krtík — Bílá paní v Brzoránošou. — Pipi Dlouhá punčocha — Fámula přeje dětem, aby jim bylo pořád do skoku.

                  Poslední vysílání 16. 11. 2025 na ČT :D
                  Studio Kamarád - 9. listopadu
                  Do 22. 11. 07:31
                  Stopáž90 minut

                  9. listopadu

                  Pip nese sedmikráskový koláček Otylce. — Opičinky II — Muf chce, aby Jůheláci zaskočili v kapele za Jazzajíce. — Zvířáci II — Muf a Jazzaječí píseň Mufostar. — Zahrádka pod hvězdami II — I vaření podle receptu má svá uskalí, jak zjistí Tryskáček. — Sběratel zvuků — Mufesor Muf je opět tu a zodpovídá Fámuliny všetečné dotazy. — Muchomůrek a Muchlíci II — Filip a Tomáš představují knihu Atlas Světa: Evropa. — Krtík — Filip a Tomáš narazí při svém cestování na podivného obyvatele. — Pipi Dlouhá punčocha — Polapil poslouchá hudbu ze sluchátek a ví, jak se o zážitek podělit s Pipetou.

                  Poslední vysílání 15. 11. 2025 na ČT :D
                  Studio Kamarád - 3. ledna 2021
                  Stopáž91 minut

                  3. ledna 2021

                  Jůheláci zjišťují, že Studio kamarád má narozeniny a vítají vzácného hosta – Jiřího Chalupu — Tryskomyši u kola vzpomínek roztáčejí archiv videoklipů 1 — Kolo vzpomínek teď prozměnu roztáčejí Pip s Otylkou 1 — Teta Pipeta, Jean Paul a Fámula pečou slavnostní dort a také roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Fámula připravuje s Harym slavnostní nápoje a znovu roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Mufikanti Filip a Tomáš společně s Jůheláky a Mufem zpívají oslavnou píseň k narozeninám. — 1) Na závěr si přeje vzpomínkovou písničku i vzácný host – Jirka Chalupa 1

                  Poslední vysílání 9. 1. 2021 na ČT :D