
25. srpna 2019
Část: Tryský s Tryskáčkem se radují, že díky dětem se vracejí do Déčkozemě barvy.
Obsah dílu
Žán Pól Polapil je smutný ze své neoblíbenosti, Muf mu radí, ať chytí něco, co mají děti opravdu rády. — Na webu našel Žán Pól, že děti mají rády léto. Muf mu hned nabídne – za mátové bonbóny – Létolap. — Muf dá Žánovi coby Létolap prut na ryby. Polapil s ním chytí slunce, to spadne, je tma. — Je tma. K Mufovi a Polapilovi přichází Pip s Otylkou. Pip dostane slunce na oblohu pomocí rychle rostoucí kouzelné fazole. — Fámula chce po Harym návod, jak vysvětlit mlokům, kam večer mizí slunce. Hary zpívá píseň Kde je slunce v noci. — Tryský s Tryskáčkem se radují, že díky dětem se vracejí do Déčkozemě barvy. — Mufikanti Tomáš s Mufem hrají líný tenis, Filip trvá na zpěvu písně Ovádi a také na rehabilitaci tohoto hmyzu. Píseň Ovádi. — Jů a Hele se loučí s kamarády!
Části dílu
Přehled dílů
24. srpna
Otylka s Pipem chytí Mufa v domnění, že je zloděj. — Čičíni — Muf by rád prodloužil prázdniny. — Zvířáci II — Jazzajíci a jejich píseň o prázdninách napořád. — Anča a Pepík — Muf se dozvěděl, že se ve škole naučí nové zlobišárny a tak se těší. — Sběratel zvuků — Tryskomyši se vrací z výletu ze Sýrakovníka. — Rafík — Jazzajíci a jejich píseň o tučňákovi. — Krtík — Hostem Brzoránošou je Noční můra. — Pipi Dlouhá punčocha — Jůheláci letí balónem, aby lépe viděli na ovečky z Déčka.
17. srpna
Muf si vynalezl osobní mráček leďáček proti letnímu vedru. — Čičíni — Jůheláci si postavili vesmírnou loď. — Zvířáci II — Blíží se start Jůhelácké rakety do vesmíru. — Anča a Pepík — Drsňačce při sjížděni Niagárských vodopádů uplavaly obě boty a tak by potřebovala nové. — Sběratel zvuků — Tryskomyši představují knihu "Stromové" od Zuzany Čupové. — Rafík — Dnešním hostem Brzoránošou bude mistryně v karate. — Krtík — Karatistka skončila s karate, za to pěstuje karotku. — Pipi Dlouhá punčocha — Muf a Fámula se loučí a děkují dětem, že pomáhají zachránit déčkové ovečky.
10. srpna
Otylku čeká tajemná plavba s Drsňačkou Ukrutnou. — Čičíni — Jůheláci chytí u rybníčku Žižlíka. — Zvířáci II — Tryskomyši představují knihu Fuj, to je hnusný – fuj to je opravdu super. — Anča a Pepík — Fámula a Tryský vyzývají děti k letní soutěži. — Sběratel zvuků — Do Brzoránošou prý dorazí dva hosté, co se budou hádat. — Rafík — Jezinka a Smolíček v Brzoránošou. — Krtík — Filip, Tomáš a pytlácká písnička. — Silverpoint II — Muf a Fámula se loučí s dětmi.
3. ledna 2021
Jůheláci zjišťují, že Studio kamarád má narozeniny a vítají vzácného hosta – Jiřího Chalupu — Tryskomyši u kola vzpomínek roztáčejí archiv videoklipů 1 — Kolo vzpomínek teď prozměnu roztáčejí Pip s Otylkou 1 — Teta Pipeta, Jean Paul a Fámula pečou slavnostní dort a také roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Fámula připravuje s Harym slavnostní nápoje a znovu roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Mufikanti Filip a Tomáš společně s Jůheláky a Mufem zpívají oslavnou píseň k narozeninám. — 1) Na závěr si přeje vzpomínkovou písničku i vzácný host – Jirka Chalupa 1