
15. prosince 2013
Obsah dílu
Pan Pip s Otylkou zapalují čtvrtou svíčku na adventním věnci. — Tryskomyši si přejí adventní těšící kalendář, Muf jim jeden vypečený obstará a za to jej pak hryže svědomí. — Jů a Hele si vyrazí zahrát na zamrzlý rybníček hokej, Muf je chce trénovat. — Motýlka Otylka uvede pohádku. — Pan Pip a motýlka Otylka se setkají s Mufem v rouše beránčím. — Hele recituje kus „Balady štědrovečerní“ od K.J.Erbena. — Mumifikanti: „Sem pospěšte ptáčátka“ — Muf se loučí – stále jako ovce
Části dílu
Přehled dílů
13. července
Jůheláci s panem Vodníkem hledají ztracenou štiku. — Edmond a Lucy — Štika nalezena a Jůheláci můžou na snídani. — Čičíni — Tryskomyšky navštíví Dinopark. — Aby mohla Otylka s nemocným křídlem vidět polární záři, vykouzlí jí Pip létající koberec. — Anča a Pepík 2 — Muf si hraje na Mufomága a snaží se vyčarovat dobroty. — Sběratel zvuků 38 — Písnička o Svatojánkovi. — Rafík 3 — Jazzajíci se bojí, aby nevyplašili návštěvu Brzoránošou. — Krtík 28 — Hostem Brzoránošou je víla Míla. — Silverpoint II 9 — Fámula s Otylkou radí dětem, jak hrát letní Déčkovou soutěž.
6. července
Jůheláci si vyrazili pod stan. — Edmond a Lucy: Oříškovinky — Muf nechce pustit Jůheláky do lesa. — Čičíni — Pip nastavuje pěkný letní den. — Racčí hlídka vytipovala vor Drsňačky do soutěže. — Anča a Pepík — Drsňačka děkuje všem a zapomene na Fámulu. — Sběratel zvuků — Brzoránošou navštíví pan Školník. — Rafík — Pokračování rozhovoru s panem Školníkem. — Krtík — Písnička o škole prázdnin. — Silverpoint II — Jůheláci a Muf zvou všechny k Déčkové soutěži.
3. ledna 2021
Jůheláci zjišťují, že Studio kamarád má narozeniny a vítají vzácného hosta – Jiřího Chalupu — Tryskomyši u kola vzpomínek roztáčejí archiv videoklipů 1 — Kolo vzpomínek teď prozměnu roztáčejí Pip s Otylkou 1 — Teta Pipeta, Jean Paul a Fámula pečou slavnostní dort a také roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Fámula připravuje s Harym slavnostní nápoje a znovu roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Mufikanti Filip a Tomáš společně s Jůheláky a Mufem zpívají oslavnou píseň k narozeninám. — 1) Na závěr si přeje vzpomínkovou písničku i vzácný host – Jirka Chalupa 1