ČT nemá práva k poskytování obsahu online

13. února 2011

Část: Někňubákovo i-okénko – Mufa na vlnách internetu ohrožuje strašlivý počítačový pirát ZX ŠPEK RUM Z

Obsah dílu

Muf počmáral Jůhelákům prostěradla, aby si připadali jako strašidla. — Harry se dvoří Tryskomyšce a pomáhá jí uvádět Krysáky. — Jůheláci rozumují o strachu ze strašidel. — Jůheláci přemýšlí, jestli je Asha až z Aše. — Klárka uvádí první díl Mufovy rubriky „Nekňubákovo i-okénko“. — Někňubákovo i-okénko – Mufa na vlnách internetu ohrožuje strašlivý počítačový pirát ZX ŠPEK RUM Z — Klárka je ráda, že se od Mufa dozvěděla co dělat, když obdrží podvodný e-mail a posílá mu za to další díl Wallace a Gromita. — Tryskomyš a její soutěž dětských animáků — „U tabule“ - film z Anifestu — Jůheletube – to nejlepší z vašich video- pozdravů, které pro Jůheláky natočily samy děti. — Fámulin bleskový rozhovor s geniálním umělcem Harrym Showmanem. — Klárka představuje dalšího kandidáta ceny O zlatý oříšek diváků ČT – Marka Sůvu. — Vrabčák Lojza č. 32: Lojza se vydal do Jičína po stopách Rumcajze. — Tryskomyš zve k času zakládání. — A opět je tu famózní Harry Šoumen a jeho pozvánka za plyšovou Banyny. — Magazín Jů Hele: O pyšné plyšové Banyny — Klárka se loučí a chystá se ještě chvíli sis zdřímnout v jůhelácké posteli. — Písnička „Komu se stýská“ z pořadu Hodina zpěvu

Části dílu

00:00
Muf počmáral Jůhelákům prostěradla, aby si připadali jako strašidla.
Muf počmáral Jůhelákům prostěradla, aby si připadali jako strašidla.
    09:08
    Harry se dvoří Tryskomyšce a pomáhá jí uvádět Krysáky.
    Harry se dvoří Tryskomyšce a pomáhá jí uvádět Krysáky.
      18:17
      Jůheláci rozumují o strachu ze strašidel.
      Jůheláci rozumují o strachu ze strašidel.
        27:54
        Jůheláci přemýšlí, jestli je Asha až z Aše.
        Jůheláci přemýšlí, jestli je Asha až z Aše.
          41:57
          Klárka uvádí první díl Mufovy rubriky „Nekňubákovo i-okénko“.
          Klárka uvádí první díl Mufovy rubriky „Nekňubákovo i-okénko“.
            42:30
            Někňubákovo i-okénko – Mufa na vlnách  internetu ohrožuje strašlivý počítačový pirát ZX ŠPEK RUM Z
            Někňubákovo i-okénko – Mufa na vlnách internetu ohrožuje strašlivý počítačový pirát ZX ŠPEK RUM Z
              46:11
              Klárka je ráda, že se od Mufa dozvěděla co dělat, když obdrží podvodný e-mail a posílá mu za to další díl Wallace a Gromita.
              Klárka je ráda, že se od Mufa dozvěděla co dělat, když obdrží podvodný e-mail a posílá mu za to další díl Wallace a Gromita.
                48:58
                Tryskomyš a její soutěž dětských animáků
                Tryskomyš a její soutěž dětských animáků
                  49:52
                  „U tabule“ - film z Anifestu
                  „U tabule“ - film z Anifestu
                    52:24
                    Jůheletube – to nejlepší z vašich video- pozdravů, které pro Jůheláky natočily samy děti.
                    Jůheletube – to nejlepší z vašich video- pozdravů, které pro Jůheláky natočily samy děti.
                      59:03
                      Fámulin bleskový rozhovor s geniálním umělcem Harrym Showmanem.
                      Fámulin bleskový rozhovor s geniálním umělcem Harrym Showmanem.
                        83:04
                        Klárka představuje dalšího kandidáta ceny O zlatý oříšek diváků ČT – Marka Sůvu.
                        Klárka představuje dalšího kandidáta ceny O zlatý oříšek diváků ČT – Marka Sůvu.
                          86:50
                          Vrabčák Lojza č. 32: Lojza se vydal do Jičína po stopách Rumcajze.
                          Vrabčák Lojza č. 32: Lojza se vydal do Jičína po stopách Rumcajze.
                            92:04
                            Tryskomyš zve k času zakládání.
                            Tryskomyš zve k času zakládání.
                              100:27
                              A opět je tu famózní Harry Šoumen a jeho pozvánka za plyšovou Banyny.
                              A opět je tu famózní Harry Šoumen a jeho pozvánka za plyšovou Banyny.
                                101:15
                                Magazín Jů Hele: O pyšné plyšové Banyny
                                Magazín Jů Hele: O pyšné plyšové Banyny
                                  126:42
                                  Klárka se loučí a chystá se ještě chvíli sis zdřímnout v jůhelácké posteli.
                                  Klárka se loučí a chystá se ještě chvíli sis zdřímnout v jůhelácké posteli.
                                    127:29
                                    Písnička „Komu se stýská“ z pořadu Hodina zpěvu
                                    Písnička „Komu se stýská“ z pořadu Hodina zpěvu
                                      Přehrát celé video
                                      Studio Kamarád - 20. února 2011
                                      ČT nemá práva pro internet
                                      Stopáž131 minut
                                      Další díl
                                      20. února 2011

                                      Přehled dílů

                                      4 přehratelné
                                      Studio Kamarád - 15. června
                                      Stopáž91 minut

                                      15. června

                                      Jů a Hele v klidu popíjejí limonádu, když tu najednou přiletí Mufopýr, a to znamená, že na Paloučku bude zase veselo. — Edmond a Lucy — Pip chce zalít květiny, tak poprosí Otylku, aby mu pustila do hadice vodu. Ale ona se bojí, protože na kouhoutu sedí strašidlo neboli Mufopýr. Nakonec ho ale odlákají. — Čičíni — Tryský s Tryskáčkem jsou opět na skále coby horolezci, zjeví se Mufopýr a doufá, že v jeskyni najde poklad nejlépe cukrlátkový. — Pipeta s Fámulou dětem představí krásnou knihu s názvem Eda to nevzdá, je o kaloňovi. — Nejmenší slon na světě — Jezinka mastí Člověče nezlob se, v tom se zjeví Mufopýr a chce sladký poklad. Jezinka mu slíbí pomoc, je totiž červen, a to se otevírají poklady. — Sběratel zvuků — Jezinka s Mufopýrem hledají kapraď osladič, naleznou ho a tak objeví také poklad plný cukrovinek. Muf se tentokrát dokonce rozdělí a vysvětlí, že za Mufopýra byl proto, aby byl nenápadný. — Zvířáci — Do Brzoránošou zavítají Křemílek a Vochomůrka. — Bílá paní na hlídání — Hary a Jazzajíci vedou s Křemílkem a Vochomůrkou rozhovor, ti jsou ale nakonec povolaní zpátky do pohádky. — Krtík — Křemílek a Vochomůrka vyrábějí Obrovi píšťalku a u toho zpívají píseň "Trpajzlíci", hudba T. Kůgel, text K. Krejčí — Silverpoint II — Muf s Fámulou se loučí a Fámula se diví, že se Muf rozdělil o sladkosti, všichni jsou šťastní a mávají.

                                      Poslední vysílání 15. 6. 2025 na ČT :D
                                      Studio Kamarád - 8. června
                                      Do 28. 6. 07:30
                                      Stopáž91 minut

                                      8. června

                                      Polapil vyhlíží vlak, Pipeta mu připomene, že na Paloučku nejsou koleje, ale to nevadí, protože Polapil vyhlíží příjezd Studia Kamarád. — Edmond a Lucy — Jů a Hele jsou na výletě, Hele by se rád orientoval pomocí aplikace na mobilu, ale je vybitý. Nakonec jsou oba rádi, že mají v batohu papírovou mapu. — Kiri a Lou IV — Tryský s Tryskáčem lezou na vrcholek skály, kde objeví zajímavé hnízdo plné sýrů. — Drsňačky voru se zmocní červotoči, pomocí malé lsti je ovšem společně s Mufem vyženou. — Nejmenší slon na světě — Na Paloučku se všechno ztupilo, Pip by rád vše zase nabrousil, ale i pilníky jsou také tupé, Otylka se přizná, že chtěla udělat Palouček bezpečnější a tak použila Tupík opižlavý. — Sběratel zvuků — Jediné, co může pomoci uvést na Paloučku vše zase do rovnováhy je rostlina Ostřík Čepelivý. Pip poprosí Filipa s Tomášem, aby pro něj vyrazili do cizí země. — Zvířáci — Kluci docestují do země Čar Marino a vyjednávají s místním králem. Není to jednoduché, musí mu vyčarovat bábovku, rozhodnou se, že ji upečou. — Bílá paní na hlídání — Filip s Tomášem pečou bábovku a u toho zpívají píseň "Čoro moro", hudba T. Kůgel, Text P. Sarvaj — Krtík — Mufovy fóry Mufóry jsou tu v plné parádě! — Silverpoint II — Polapil opět ve výpravčí uniformě se spolu s Pipetou loučí s kamarády.

                                      Poslední vysílání 8. 6. 2025 na ČT :D
                                      Studio Kamarád - 1. června
                                      Do 21. 6. 07:30
                                      Stopáž90 minut

                                      1. června

                                      Teta Pipeta s Polapilem ve společném tanci přejí dětem k jejich svátku, Mezinárodnímu dni dětí. — Edmond a Lucy — Pipeta hraje s Polapilem badminton, ale košíček je velmi rozpustilý, a tak za ním Polapil běhá přes celý Palouček, doslova přes hory přes doly. A pak je celý unavený. Sportu zdar! — Kiri a Lou IV — Jů a Hele se snaží nafouknout balónky na oslavu, Muf jim ovšem vyhrožuje pletací jehlicí, tak mu raději dají klíče od spíže, aby jim balónky napropíchl. — Muf se ve spíži za vydatné pomoci Fámuly přecpe sladkostmi, dovalí se za Jů a Hele a řekne jim, že by propíchnout potřeboval on. — Nejmenší slon na světě — Pip přichází za Otylkou s takzvanou konverzační pomůckou, která řeší větu "až naprší, tak uschne". — Sběratel zvuků — Tryský vyrábí pro Tryskáčka speciální věneček, ale on jí zkazí radost. Tak mu to nakonec lehce oplatí. — Zvířáci — Hary si do Brzoránošou pozval speciálního tématického hosta - Balónek! Ten se ale bojí, aby se o něco nepíchnul. — Bílá paní na hlídání 10 — Hary odklidí všechny špendlíky a Balónek se odváží vstoupit, následuje rozhovor o životě balónků. — Krtík — Písnička "Balónkové blues", zpěv T. Pavelka, hudba T. Kůgel, text T. Končinský — Silverpoint II — Polapil s Pipetou se loučí a přejí dětem ještě jednou všechno nejlepší k jejich svátku, a nechybí ani pusa štípaná...

                                      Poslední vysílání 1. 6. 2025 na ČT :D
                                      Studio Kamarád - 3. ledna 2021
                                      Stopáž91 minut

                                      3. ledna 2021

                                      Jůheláci zjišťují, že Studio kamarád má narozeniny a vítají vzácného hosta – Jiřího Chalupu — Tryskomyši u kola vzpomínek roztáčejí archiv videoklipů 1 — Kolo vzpomínek teď prozměnu roztáčejí Pip s Otylkou 1 — Teta Pipeta, Jean Paul a Fámula pečou slavnostní dort a také roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Fámula připravuje s Harym slavnostní nápoje a znovu roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Mufikanti Filip a Tomáš společně s Jůheláky a Mufem zpívají oslavnou píseň k narozeninám. — 1) Na závěr si přeje vzpomínkovou písničku i vzácný host – Jirka Chalupa 1

                                      Poslední vysílání 9. 1. 2021 na ČT :D

                                      Napište nám