Malá farma

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 10  
Sdílet
| Poslat odkaz

Farmáři Honza a Veronika vyrazili na průzkum trhu. Chtějí dodávat domácí produkty do restaurací v nedalekém Českém Krumlově (2010)

Dokážou ještě mladí lidé z měst žít na venkově? Mohou být domácí produkty a potraviny nejen chutnější a zdravější, ale i levnější než z hypermarketu? Umíme využít to, co nám příroda nabízí, aniž bychom ji ničili? Na tyto a mnohé další otázky si budeme odpovídat spolu s dvojicí začínajících „farmářů“ v novém cyklu Malá farma.

Honza Macků a Veronika Olivová se v roli hospodářů na Malé farmě pomalu zabydlují. Aby znali jasnější směr, kam v budoucnu orientovat svou ekologickou zemědělskou produkci, začínají hledat odběratele. A kde jinde než v blízkém turistickém Českém Krumlově, proslulém desítkami restaurací a hospod. V jedné z nich by od nich možná kupovali maso z domácích králíků.

Inspiraci lze ale hledat i jinde, například na nedaleké farmě, která se ekologickým hospodářstvím, ekoturistikou a skvělými kozími sýry může pyšnit už spoustu let. U rybníčku s „biokapry“ tam Honzu mimo jiné napadne nový recept na čerstvě uloveného amura.

Přehrát video

foto: Martin Mrnka a Tomáš Volejník

Diskuse diváků
 • JUlík 20. 1. 2019 13:13

  Lob.

  Prý to natáčel nějaký vlivný lobbista za velké peníze? co je na tom pravdy?

 • Marie Mužíková 24. 1. 2018 08:41

  sekačka

  Doufala sem, že tam bude víc vidět v provozu ta sekačka, uvažovala sem o ní i sem na n…

 • Jan Vomočil 2. 7. 2017 20:12

  Koukám na to jen protože tam je Proteus z DYMYTRY

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – ST  HD
Žánr: Zábava | Publicistika
Nejbližší díly ve vysílání
Domácí dobroty

sobota 13. 6. 2020 po půlnoci

Související pořady