Šest mladých přátel z New Yorku spolu rozmlouvá, setkává se a miluje, ale pouze po telefonu! Americká komedie oceněná Zlatou kamerou na MFF v Cannes.
Hrají: A. Ubachová, T. Daly, C. Feeneyová, D. Gunther, D. Wheeler-Nicholsonová, L. Schreiber, A. Turturroová, S. Milesová a další. Scénář a režie: Hal Salwen.

Život v moderní době ubíhá stále rychleji. Mnohdy nezbývá, než se všemu nějak přizpůsobit, anebo se alespoň pokusit trochu "pozastavit" vynucený každodenní rytmus. Každý z nás to řeší po svém. Šest mladých newyorských přátel Denisa, Frank, Barbara, Martin, Gail a Jerry má spoustu plánů a povinností. To, co je v životě důležité, ale na co jim při tom spěchu téměř nezbývá čas, řeší svérázným způsobem. Lásku a přátelství navazují rychle, setkávají se, milují se a rodí děti... ale vždy pouze po telefonu. Scénář svižné, ironicky laděné komedie napsal Hal Salwen, který jej převedl také do filmové podoby. Ve svém filmovém debutu, který možná připomene nejlepší snímky Woodyho Allena, zachytil řadu detailů mistrně odpozorovaných ze současného života mladé generace. Pod jeho režijním vedením vytvořili hlavní úlohy Timothy Daly (Bistro, Dr. Jekyll a slečna Hydeová), Alanna Ubachová (Sestra v akci 2), Caroleen Feeneyová (Útěk z L.A.), Dan Gunther (Galaxy Quest), Dana Wheeler-Nicholsonová (Paní Soffelová, Fletch, Tombstone), Liev Schreiber (Koule, Hurikán v ringu, Vřískot II a III), Aida Turturrová (Vlak plný peněz, Spáči, Celebrity).

Napište nám