Někteří hříšníci jsou nenapravitelní, ale nelze jim odolat! Americká romantická komedie s Andií MacDowellovou a Andym Garciou.
Dále hrají: R. Bradford, E. Ashleyová, L. Harrisová a další. Scénář a režie Richard Wenk

Linda nade vše miluje vaření a zdokonaluje své kulinářské umění ve večerních kurzech. Její lahůdky mají skutečně profesionální úroveň, a proto si ji jistá stará dáma „zaplatí“ pro svou párty, kde jí vydatně pomáhá přítel Gary. Lindiným skutečným snem je ale vlastní restaurace a také spořádaný rodinný život. Pro ten se však Gary příliš nehodí. Dokáže být sice okouzlující, ale jeho způsob života je víc než dobrodružný. Gary se totiž živí jako překupník vstupenek na nejrůznější akce. Má své zdroje, nakoupí ve velkém, a pak jen čeká na poslední chvíli, kdy mu je vděční klienti budou ochotně přeplácet. Linda se rozhodne pro jistotu, ale její srdce ji zradí. Gary jí slibuje, že už ho čeká jen jedna velká akce. Tak velká, že jim zajistí společný život…

Romantická komedie o rozchodech a usmiřování ukazuje, že štěstí někdy může přijít z úplně jiné strany než čekáme. Zároveň ovšem zjistíme, že někteří hříšníci jsou nenapravitelní, ale nelze jim odolat.

V hlavní roli uvidíme populární herečku Andii McDowellovou, jejího přítele si zahrál Andy Garcia.

Dále hrají: R. Bradford, E. Ashleyová, L. Harrisová a další. Scénář a režie Richard Wenk

Napište nám