Natalie Portmanová musí přežít několik zemětřesení, než najde opravdovou lásku. Americký film.
Dále hrají: A. Juddová, S. Channingová, S. Fieldová, J. Cusacková, J. Frain, D. Bruno a R. Prewitt. Režie Matt Williams.

Sedmnáctiletou Novalee zcela nečekaně opouští její přítel na společné cestě do Kalifornie a zanechává ji v obchoďáku kdesi v Oklahomě. Je to pro ní pořádný šok, zůstává těhotná, bez peněz a bez pomoci. Mnohé ženy by si v této situaci nevěděly rady. Novalee se ale rozhodne, že tajně vyčká šest týdnů v supermarketu, aby tu mohla porodit své dítě...

Romanticky laděný snímek o tom, že i ta nejbezvýchodnější situace může nakonec odstartovat cestu ke štěstí, vznikl podle úspěšného románu Billie Lettsové. Film natočil jako svůj režijní debut Matt Williams, který je jedním z nejúspěšnějších producentů v televizní historii (podílel se například na realizaci Cosbyho Show, další úspěch mu přinesly tituly Jiný svět a Roseanne). Kameramanem snímku je Richard Greatrex, jenž svého dosud největšího úspěchu dosáhl za práci na filmu Zamilovaný Shakespeare (za nějž byl v roce 1999 nominován na Oscara, na cenu Golden Satellite a cenu BAFTA i na cenu Americké společnosti kameramanů. Postavu poněkud nekonvenční Novalle ztvárnila Natalie Portmanová (Leon, Všichni říkají miluji tě, proslavila se rolí Amidaly Padmé ve filmu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba). Další úlohy v tomto typicky ženském snímku ztělesnily Ashley Juddová (Dvojí obvinění) jako vitální a krásná Lexie Coopová s dokonalým čuchem na špatné muže a Joan Cusacková (Můj bodyguard, Podnikavá dívka) ztvárňující ráznou a sarkastickou uměleckou agentku Ruth Meyersovou.

Napište nám