Manhattanská smetánka pod satirickým mikroskopem geniálního neurotika. Americký film s Kennethem Branaghem v hlavní roli.
Dále hrají: L. DiCaprio, J. Davisová, J. Mantegna, W. Ryderová, Ch. Theronová, M. Griffithová a F. Janssenová. Scénář a režie Woody Allen.

Terčem osobitého útoku scenáristy a režiséra Woodyho Allena jsou v tomto snímku ti, kteří patří mezi oblíbence a miláčky davu. Jsou to filmové hvězdy, známé osobnosti, jednoduše řečeno celebrity. Jejich životní styl, morálka, myšlení vystupuje na povrch v příběhu, který vypráví neúspěšný spisovatel a žurnalista Lee Simon. Se světem slavných zůstává propojen nejen profesně, ale i díky svým osobním vztahům. Právě se mu rozpadlo manželství, život mu tiše proklouzává mezi prsty a on poněkud bez rozmyslu navazuje nejrůznější milostné známosti... Intimní propletenec postav je promyšleně rafinovaný, jízlivě ironický a nabitý svérázným humorem. Velká část děje se odehrává během různých společenských událostí a mezi celebritami fiktivními i skutečnými (například Donald Trump). Černobílá filmová stylizace posiluje ráz autentičnosti a působivosti "reality", v níž hollywoodské hvězdy vlastně mnohdy zobrazují samy sebe.

Roli neurotického Lee Simona tentokrát ztvárnil Kenneth Branagh, který převzal i některá typická gesta a hlasové intonace Woodyho Allena (ten ve filmu nevystupuje).

I další úlohy vytvářejí známé herecké osobnosti: Leonardo DiCaprio (poživačný mladý herec Brandon Darrow), Judy Davisová (uťápnutá manželka Robin Simonová), Winona Ryderová (svobodomyslná začínající herečka Nola) a Famke Janssenová (značně pragmaticky uvažující redaktorka Bonnie).

Napište nám