Bývalý olympijský boxer se vydává na turné napříč Evropou, aby vydělal peníze pro svou rodinu. Za život svého dítěte bojuje až do úplného konce. Premiéra slovenského filmu. Režie I. Ostrochovský (V původním znění s titulky)

Pořad bylo možné přehrát do 13. 8. 2016
Video není k dispozici

Bývalý olympionik, boxer Peter Baláž, přezdívaný Koza, se vydává na své poslední zoufalé turné po Evropě. Koza žije se svojí družkou Míšou v „ghettu“ pro sociální případy. Ta ale nečekaně otěhotní a je rozhodnutá se dítěte vzdát. Nutí Kozu, aby sehnal peníze na potrat. Koza, který už delší dobu netrénuje, se rozhodne vstoupit opět do ringu, aby vydělal peníze a změnil Míšino rozhodnutí. Se svým manažerem se vydají na "turné", ve kterém nejde o vítězství, ale o to, kolik úderů dokáže Koza vydržet.

Film koprodukovala Česká televize, Tvůrčí producentská skupina Kamily Zlatuškové, produkovaly slovenská společnost Sentimentalfilm a česká společnost Endorfilm.

Výběr ocenění: goEast Wiesbaden – cena za nejlepší režii a cena FIPRESCI; MFF IndieLisboa – zvláštní uznání; MFF Vilnius – v sekci New Europe New Names Competition a cena CICAE Art Cinema aj.

Teaser

Teaser

Stopáž72 minut
Rok výroby 2014
 P ST HD
ŽánrFilm

Všechny koprodukční filmy České televize