Potkal ji v džungli střední školy aneb když bláznivá sázka soupeří s láskou. Americká romantická komedie.
Hrají: F. Prinze Jr., R. L. Cooková, M. Lillard, A. Paquinová, P. Walker, K. Pollak a další. Režie Robert Iscove

Na americké střední škole nikdy není nouze o večírky, nevázané známosti a každodenní drby jsou tu součástí studentského života. Lehce zakřiknutá studentka Laney je jiná než některé její spolužačky, které hlavně řeší, jak se nalíčit, co si vzít na sebe a s kým začít flirtovat. Před blížící se maturitou sní o stipendiu na výtvarnou školu, stará se o otce a bratra. Protože občas Laney některým klukům připadá jako „ošklivé“ káčátko, stává se náhle objektem pořádně ztřeštěné sázky. Studentská hvězda a tajný miláček četných dívčích srdcí Zack prohlásí, že s trochou štěstí a námahy z ní udělá novou královnu maturitního plesu. Zato jeho kamarád Dean zůstává přesvědčen, že obrýlená Laney na něco podobného prostě nemá žádnou šanci. Také není jediná, kdo bude bojovat o místo nejoblíbenější dívky na škole…

Téměř pohádkový příběh – ve stylu Pretty Woman, je zasazen do prostředí atraktivní střední školy v Kalifornii a natočen jako působivá a zábavná podívaná pro teenagery.

Efektní romantickou komedii, plnou něžných citů, lehkých úvah na téma budoucnost, středoškolských intrik a úkladů, režíroval zkušený divadelní a televizní režisér a choreograf Robert Iscove, jenž měl pozoruhodný cit na výběr příjemných mladých herců v hlavních rolích.

Mírně cynického elegána Zacka ztvárnil Freddie Prinze Jr. (Tajemství loňského léta, Kluci a holky).

Roli křehké a nenápadné Laney, z níž se vyklube půvabná dívka s kouzlem osobnosti – hraje Rachel Leigh Cooková (Osmnáctý anděl, Dohola).

Hrají: F. Prinze Jr., R. L. Cooková, M. Lillard, A. Paquinová, P. Walker, K. Pollak a další. Režie Robert Iscove

Napište nám