10 let rosteme s vámi – přímý přenos charitativního koncertu Nadačního fondu Kapky naděje z kostela Sacré Coeur v Praze. Účinkují: K. Gott, H. Zagorová, M. Rottrová, M. Žbirka, E. Farna, P. Kolář, P. Muk, M. Absolonová, M. Hrůza, P. Bende, Inflagranti, děti ze 7 vybraných škol a další. Večerem provázejí P. Šiška a V. Svobodová. Režie P. Soukup

Již desátým rokem pomáhá Nadační fond Kapka naděje postiženým dětem s poruchou krvetvorby. Trpělivá a velmi intenzivní pomoc NF KN nemocným dětem přesáhla postupně brány motolské nemocnice v Praze a stala se symbolem velmi přesně cílené a efektivní charitativní činnosti s celorepublikovým dosahem.

A právě sedm krajů České republiky, 7 konkrétních nemocnic z těchto regionů a 7 vybraných škol jsou hlavními aktéry letošního projektu Nadačního fondu Kapka naděje s podtitulem 10 let rosteme s vámi, ve kterém školáci pomáhají svým nemocným kamarádům.

Cílem posunu celého projektu, jak po obsahové, tak po mediální stránce, je aktivní zapojení zdravých dětí do charitativní činnosti s cílem prokázat, že chuť pomáhat druhým je součástí lidské přirozenosti, odpovědnosti k ostatním, ale i formou zábavy na jejímž konci může být společná zábava pro zdravé i nemocné.

Stopáž96 minut
Rok výroby 2010
 L
ŽánrZábava