Romantická komedie o vztahu studentky a politika, kteří prožívají řadu milostných kolizí i krizí (2001).
Režie: Juraj Herz. Scénář: Hermína Franková. Hrají: Viktor Preiss, Sandra Pogodová, Tereza Bebarová, Ladislav Trojan a další.

Romantická i lehce ironická komedie z pera známé spisovatelky a scenáristky Hermíny Frankové Politik a herečka s jemným, poněkud nostalgickým humorem hovoří o rodícím se, ale i zanikajícím milostném vztahu mezi mladičkou studentkou vyšší soukromé herecké školy Annou (Sandra Pogodová ) a čelným představitelem a kandidátem na poslance za novou politickou občansko – etickou stranou ETOS doktorem Františkem Pavlíkem (Viktor Preiss). Bezprostřední, ztřeštěná a temperamentní dívka přivádí seriózního a usedlého filozofa, nadějného politika do nezáviděníhodných situací, které neuniknou bulvárním médiím, ani jeho manželce… Do dalších rolí obsadil režisér Juraj Herz Janu Švandovou (Pavlíkova manželka), Ladislava Trojana (předseda strany), Karla Greifa (Pavlíkův intrikánský kolega Tomáš), Bronislava Poloczka (bytný), Vlastimila Harapese (televizní režisér) a řadu dalších populárních herců.

Režie: Juraj Herz. Scénář: Hermína Franková. Hrají: Viktor Preiss, Sandra Pogodová, Tereza Bebarová, Ladislav Trojan a další.

Napište nám