Nevzdávej to

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Zaměstná plzeňská Nehodová služba staršího, nebo mladšího uchazeče? Režie P. Nosek

Když se vybouráte, tak to je vždycky malér. Ale není třeba zoufat. Je tu vaše Nehodová služba, která se o vás bezplatně postará a převezme vaše starosti na svou hlavu. Odveze váš vrak, zařídí všechno úřadování a ještě vám půjčí auto. Aby vše fungovalo tak, jak má, se postará mobilní technik Nehodové služby. Co všechno musí takový technik vědět, s čím vším si musí poradit, to se dozvíte v tomto díle.

O místo mobilního technika se tentokrát utkají dva velmi zajímaví kandidáti. Padesátiletý Jiří a sedmatřicetiletý David. Oba práci potřebují. Složenky nečekají, ale hlavně jim chybí životní náplň. Pan Jiří byl vždy zaměstnán na vedoucích pozicích a praxe mu rozhodně nechybí. Pracoval jak ve státní správě, tak jako likvidátor pojišťovny, a o nabouraných autech toho ví víc než dost. Také David už s nehodami přišel do styku a také by mohl vyprávět. Pracoval totiž dlouhá léta u policie na oddělení dopravních nehod. Oba uchazeči mají tedy výborné předpoklady k tomu, aby byli na nabízené místo přijati. Vedení Nehodové služby si však pro ně tentokrát připravilo vskutku originální a velmi těžké úkoly. Ono totiž zlikvidovat havárii opravdu není jednoduchá záležitost a jejich kandidát musí opravdu umět. Tady se chyby neodpouštějí. Konkurence je veliká a na jejich zaměstnance jsou kladeny velké nároky.

Jak se s tím vypořádají oba kandidáti? A co nakonec vyhraje. Zkušenost a povážnost staršího Jiřího nebo energický přístup mladšího Davida?

Přehrát video

Diskuse diváků
  • josef kriz 6. 12. 2012 14:52

    fakt hrozny trapas po celym svete

  • Marek 3. 1. 2012 07:14

    MyslĂ­m Ĺľe panĂ­ Petra mĹŻĹľe bĂ˝t ráda Ĺľe vypadla z tak buranskĂ©ho prostĹ™edĂ­ kde p…

  • 444444444 15. 12. 2010 20:12

    dobry den

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 22 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady