Nevzdávej to

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Poradí si s kuriózním zbožím na prodej lépe Pavel, nebo Lenka? Režie M. Tomsa

V dnešním díle se setkáme snad s nejkurióznějšími uchazeči a také asi s nejkurióznější profesí. Na první pohled by se mohlo zdát, že pozice asistenta prodeje nepřinese nic zajímavého, ale náš asistent bude prodávat sáčky do luxů. Zkoušeli jste si někdy koupit sáček do vysavače? Jistě asi víte, že to je opravdová věda. Na stojanech visí desítky sáčků, ale který vybrat? A právě to by měl umět náš kandidát. Poradit zákazníkům, který sáček si koupit.

Na pozici asistenta prodeje se přihlásili dva kandidáti: pětapadesátiletý rocker Pavel a čtyřiadvacetiletá maminka Lenka. Pavel svůj život zasvětil muzice, hraje v kapele Kramersias a jeho písničky se dokonce umísťují na předních příčkách západočeské hitparády. Nyní se rozhodl, že se na stará kolena zajistí. Rocková muzika sice určitě zůstane jeho doživotní láskou, ale je třeba také myslet na zadní kolečka. Skoro by se dalo říct, že se do prodeje pytlíků zamiloval. Jeho vizí je, že si do budoucna zařídí vlastní krámek se sáčky do vysavačů. Lenka je mladá maminka, která se stará o šestiletého syna Vašíka. Po mateřské se živí různými krátkodobými brigádami, nyní, když její syn Vašík již odrostl, hledá něco stálejšího, aby se mohla o syna postarat. A tak odpověděla na inzerát Vrouteckých papíren, které nabídly pozici asistenta prodeje sáčků do vysavačů.

Kdo z obou kandidátů nakonec místo dostane a jak si poradí s originálními úkoly majitelky firmy paní Svěrákové? Kreativní a energický a především upovídaný pětapadesátiletý Pavel nebo klidnější a systematičtější čtyřiadvacetiletá Lenka?

Přehrát video

Diskuse diváků
  • josef kriz 6. 12. 2012 14:52

    fakt hrozny trapas po celym svete

  • Marek 3. 1. 2012 07:14

    Myslím že paní Petra může být ráda že vypadla z tak buranského prostředí kde předstíraná hra na středověk byla …

  • 444444444 15. 12. 2010 20:12

    dobry den

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 22 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady