Nevzdávej to

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

O místo pokojské v renesančním hotelu bojují dvě ženy odlišného věku. Režie P. Nosek

Ani smítko

Na první pohled obyčejné místo pokojské se v luxusním hotelu v centru České Krumlova mění v prestižní pozici, o kterou stojí bojovat. Tentokrát se o místo utkají dvě ženy – starší paní Jana a mladší Lubomíra. Obě jsou již několik měsíců bez práce a to je znát. Mladší Lubomíra, původem vystudovaná švadlenka, se do Českého Krumlova přistěhovala před několika lety ze Slovenska, a od té doby narazila vždy jen na příležitostnou práci na dobu určitou. Podpora jejího přítele a jeho dvou synů z prvního manželství jí sice hodně pomáhá, ale už by chtěla také něco dělat a cítit se užitečná. Starší Jana už za svůj život vystřídala více povolání, vždy však pracovala na stabilních místech po mnoho let. Až poslední dobou naráží na problémy s nezaměstnaností a také již bojuje s tím, že zaměstnavatelům připadá stará. Teprve nyní si začala uvědomovat, jak je těžké patřit mezi ty „již starší“. I ona má velkou podporu svého muže, který ji bude v přijetí do zaměstnání podporovat.

A co vlastně na naše aspirantky v tomto díle čeká? Tentokrát jsou to vskutku velmi zajímavé úkoly. Vždyť také jde o místo v prestižním hotelu s čarovnou atmosférou a práce pokojské se občas mění v něco, kdy máte pocit, že jste se ocitli v pohádce. Hotel je totiž vybaven renesančním nábytkem a samotní zaměstnanci vypadají spíše jako pohádkové postavy z Pyšné princezny. I hosté jsou velmi atypičtí a naše aspirantky se s nimi jistě potkají, během natáčení totiž přijedou hosté až z dalekého Tchaj-wanu a naše aspirantky čeká romantická renesanční hostina. Pro obě soutěžící je získání místa zásadní záležitost a tak se dá očekávat tvrdý souboj. Místo je však jako vždy jen jedno. Co rozhodne a kdo z naší dvojice bude mít tentokrát navrch? Mladší Lubomíra nebo starší Jana?

Přehrát video

Diskuse diváků
  • josef kriz 6. 12. 2012 14:52

    fakt hrozny trapas po celym svete

  • Marek 3. 1. 2012 07:14

    MyslĂ­m Ĺľe panĂ­ Petra mĹŻĹľe bĂ˝t ráda Ĺľe vypadla z tak buranskĂ©ho prostĹ™edĂ­ kde p…

  • 444444444 15. 12. 2010 20:12

    dobry den

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 22 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady