Nevzdávej to

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

O nevšední pozici ošetřovatele v cirkusu bude bojovat sedmdesátiletý Jarda se čtyřicátnicí Jitkou. Čekají je těžší překážky, než jen krocení divoké zvěře. Režie V. Stehlíková

První český národní cirkus Joo hledal ošetřovatele zvířat a z mnoha přihlášených uchazečů jsme vybrali vtipného a humorného důchodce pana Jardu a mladou zootechničku Jitku.

Pro pana Jardu, jak říká, to byla výzva, aby šel o toto místo bojovat. Zvířata má rád, ale nikdy u nich nepracoval a sám žádné zvíře nechoval. Ale jako sportovec je zvyklý i prohrávat, a navíc má z kanoistiky, triatlonu a kvadriatlonu skvělou fyzičku, která se v profesi ošetřovatele zvířat může hodit. Za žádnou cenu nechce skončit jako vrátný, ale touží poznávat a zkoušet nové věci. Nedávno si koupil kolečkové brusle a měl velkou radost z toho, jak se na nich naučil bezvadně jezdit. Tak proč nezkusit něco smysluplného, práci u zvířat, která ho bude určitě bavit!

Paní Jitka také v cirkusu nikdy nepracovala, ale má několikaletou praxi jako zootechnička, a navíc chová dva koně, psy a králíčky a myslí si, že by oproti nezkušenému panu Jardovi mohla lehce zvítězit. V životě prožívá těžké období, kdy přišla, jak o domov i o práci a dlouho hledala zaměstnání. Z posledního místa odešla hlavně proto, že jí majitel přestal platit.

A jak to „rozsekne“ Patrik Joo, principál junior? Okouzlí ho modrooká blondýnka Jitka? Nebo se rozhodne pro sportovce pana Jardu? A co si na ně vymyslel, aby zjistil, kdo bude pro pozici ošetřovatele zvířat lepší? Jak je vidět, i takové obyčejné venčení psů vzalo nečekaný obrat a vyvolalo smích i emoce. A co dalšího se ještě stalo, když měli oba kandidáti přivést zvířata z pastvy? A jak si vedli v dalších úkolech, proč byla paní Jitka rozladěná, se dozvíte, když se budete dívat.

Přehrát video

Diskuse diváků
  • josef kriz 6. 12. 2012 14:52

    fakt hrozny trapas po celym svete

  • Marek 3. 1. 2012 07:14

    MyslĂ­m Ĺľe panĂ­ Petra mĹŻĹľe bĂ˝t ráda Ĺľe vypadla z tak buranskĂ©ho prostĹ™edĂ­ kde p…

  • 444444444 15. 12. 2010 20:12

    dobry den

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 22 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady